Bugün - 27 Şubat 2021 Cumartesi
Niğde 27°°C
Anasayfa
Hakkımızda
Künyemiz
Reklamlar
Sponsorlar
Sayfalar
Yeni Üye
Gündem Ekonomi Sağlık Yaşam Kültür Spor Siyaset Eğitim Teknoloji Dünya Asayiş Diğer »
Haber Detayları

International Artists Artquake - Art Wind blows in Niğde with 5 Painting Exhibitions

The exhibition, which is presented to the appreciation of art lovers in the old Armenian Church in Niğde city center, includes works by 60 artists from 15 different countries.

Sanat Haberi - 2 Kasım 2020 Pazartesi - 19:18
The exhibition, which is presented to the appreciation of art lovers in the old Armenian Church in Niğde city center, includes works by 60 artists from 15 different countries.
Resmi küçültmek için üzerini tıklayın...
Niğde Mayor Emrah Özdemir, especially the artists and art lovers whose works were exhibited in the exhibition, attended the opening of the Artquake-5 exhibition, which was held for the 5th time this year.
 
With the exhibition, which is a part of the project carried out to bring art to Anatolia, it is planned to contribute to the city culture and increase artistic awareness.
 
Niğde Mayor Emrah Özdemir, who attended the opening of the exhibition, said in his statement that they will take important steps to develop art in Niğde. Özdemir; "I would like to thank Sefa Büte, who promoted our city all over the world and did great things to our Niğde in the name of art and painting. As a municipality, we are trying to give the support we can. We are in the series of Artquake-5 (Art Shake-5) exhibition. We have many different projects on the continuation. In order to introduce our city to the whole world, we were going to have our city drawn by bringing different painters from different countries of the world. With the end of the pandemic, we will organize this organization in Niğde. We want the arts to increase.
We are in the old Armenian Church, but now this has become an art gallery. We will consider the Greek Church right behind as a library. We will make our old library such an exhibition hall. We want to bring together art and Niğde and the people of Niğde. In this regard, we want to protect our own artists. We will always be with the art and the artist, "he said.
 
The exhibition will accept visitors until November 15, 2020.
 
Anahtar Kelimeler:The, exhibition, which, is, presented, to, the, appreciation, of, art, lovers, i,
Kaynak / EditörBoradair.com - Ali Akbaş
 
Yorumlar
*** Yorum Yaz
Bu habere hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu siz yapın.

Diğer Sanat Haberleri
International Artists Artquake - Art Wind blows in Niğde with 5 Painting Exhibitions
Uluslararası sanatçılar Artquake - 5 Resim Sergisiyle Niğde'de sanat rüzgarı estirdi
15 Ülkeden 60 Sanatçının Sanat Sarsıntısı Niğde'de

15 Ülkeden 60 Sanatçının Sanat Sarsıntısı Niğde'de
Dertli Şair Çakalcığlu, “DÜLDÜL DAĞI'na memleketini sordu...
Niğde’nin Kültür Elçisi Fikret Dikmen’in Şiiri 1.Oldu
Aneta Hasani is very ambitious with his painting!
Aneta Hasani Tablosu ile Çok İddialı!
Diğer Başlıklar

NESOB’ tan 18 İşçiye Mesleki Yeterlilik Belgesi
Baharın ilk müjdecisi havaya düştü
Niğde'de parktaki oyun gruplarına zarar verdiler
Belediye-İş Sendikası Kiledere Belediyesinde toplu sözleşme tamam. İmzalar atıldı ve işçilere umut olmaya devam ediyor
Gürer: “Gübre destekleri ile sorun bitmiyor”
Çukurkuyu Belediye Başkanı Ahmet Halisdemir, Doğum Gününde Şehit Halisdemir'in Kabrini Ziyaret Etti
Niğde Patatesi Mersinde İhtiyaç Sahiblerine Dağıtılacak
Sipahi Eczanesinde Yeni Devir Teslim Töreni
ASYA TÜRK sigorta’dan büyük başarı
Kardelen çiçeğini koparmanın cezası 80 bin lira oldu
NÖBETÇİ ECZANELER

Niğde Merkez ve İlçelerinde nöbetçi eczaneler.

E-Gazete (Bizim Gazete)
Yazarlar
H.Ülkü Korkmaz
Kasımpatı Akşamları..
  2020 ve 2021 kış ayları covid salgını nede...
Fatma TAN
Bir Baba Tanıdım!
İnsanın hayatında babalar her zaman büyü...
Akın GÖNEN
TARIM ORGANİZE SANAYİ KURULMALI...
E.mail: borakbas51@hotmail.com Devlet Eski Bakanı...
Ömer Fethi Gürer
O Bir Valiydi
Refik Arslan Öztürk'ün vefat haberi...
Ali AKBAŞ
KURAL TANIMAZ O YAYALARA CEZA YOK MU ?
Trafikte yayalara yönelik yeni uygulamalar he...
Hüsnü Mahalli
O kadarı da olmaz (mı) ?
Kafkaslar bölgesi, Suriye’ye benzemez a...
Gazi KARABULUT
OKULLAR BEKLENTİLER ve ÖĞRETMENLER!
Dünyayı çepeçevre saran bir sal...
Yaşar ARIK
BOR
Yeşilliği, uzaklardan görünür. G&u...
Hasan KORKMAZ (ÇAKALCIOĞLU)
YAŞAYANA SOR
Faturasın ödeyemeyen Ev kirasın veremeyen A...
İdris Yavuz
Yavuzca...
ADALET VE HUZUR, İKİ ÖNEMLİ UNSUR Gazeteci...
Mehmet BAŞ
Niğde’de Salça Vakti Geldi
az treni kampanalarını çala çala gid...
Fikret Dikmen
TÜRKÜLER
Ben ömrümü türkülere adad...
Selim GÖKEL
VASİYETİMDİR
ABD Şirketlerine bağımlı olmayı değil, Sağlıksız,...
Üzeyir Lokman ÇAYCI
İSMET AĞABEY
Kimimiz kabire, kimimiz gurbete gittik... Varlığı...
Anket

NİĞDE'NİN EN BAŞARILI MİLLETVEKİLİ SİZCE KİM?


  Selim GÜLTEKİN-AKP16 Kişi (% 23 )
  Yavuz Ergun2 Kişi (% 2 )
  Ömer Fethi Gürer49 Kişi (% 73 )

Toplam 67 Kişi

Hava Durumu ( Niğde )
Bugün
14°°C - 27°°C
Cumartesi
14°°C - 27°°C
Pazar
11°°C - 26°°C
Pazartesi
10°°C - 20°°C
Namaz Vakitleri ( Niğde )

İmsakGüneşÖğleİkindiAkşamYatsı
05:5107:1212:5916:0618:3719:52

27 Şubat 2021 Cumartesi
Röportajlar
Sağlıklı Şehir Proje Uygulaması Niğde Merkezde Başlatıldı
Valilik makamında gerçekleşen, Sağlıklı yaşama teşvik etme ve toplumu sağlıklı yaşam konuları hakkında bilinçlendirme, yapılan çalışmaların...
»
»
Tarihte Bugün
1644 - Şeyhülislam Yahya Efendi'nin vefatı.
2006 - İkinci Cemrenin suya düşmesi.
1917 - Rus Çarlığı çöktü, Çar İkinci Nikola tahttan indirildi.
Kim Kimdir
Günün Sözü
İman hem nurdur hem kuvvettir, hakiki imanı elde den adam kânata meydan okuyabilir.
(BEDİÜZZAMAN SAİD NURSİ (R.A))
Süper Lig
TakımlarOGBMAvPuan
BEŞİKTAŞ A.Ş.2922343469
FENERBAHÇE A.Ş.2919732664
T.Konyaspor311786059
İSTANBUL BAŞAKŞEHİ32151251957
TORKU KONYASPOR291685756
Beşiktaş251735054
Galatasaray251735054
Fenerbahçe251636051
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR2913971548
Osmanlıspor FK311399048
Trabzonspor251465048
OSMANLISPOR FUTBOL3013891747
Akhisar Belediyesp3111128045
Atiker Konyaspor349178044
AKHİSAR BELEDİYE G2911108343
KASIMPAŞA A.Ş.2912710243
Alanyaspor251267042
Hatayspor251267042
Arşiv Arama
Gazete Oku

 

Anasayfa
Site Haritası
Sitenize Ekleyin
RSS Kaynağı
Hakkımızda
Reklamlar
Sponsorlar
Sayfalar
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright ©2013 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.
(24 Online) 0,13ms