Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Gündem Haber Girişi: 07.01.2022 - 13:09, Güncelleme: 08.01.2022 - 00:12

ETHEM BOZDOĞAN GÚVEN TAZELEDİ

 

ETHEM BOZDOĞAN GÚVEN TAZELEDİ

Bor De­mir­ci­ler ve Oto Ta­mir­ci­le­ri Odası baş­kan­lı­ğı­na Ethem Boz­da­ğan yeniden se­çil­di.
Bor De­mir­ci­ler ve Oto Ta­mir­ci­l Bor Ahi Evran Mes­le­ki Eği­tim Mer­ke­zin­de 06.01.2022 tarihinde ya­pı­lan se­çim­ so­nu­cun­da Ethem Boz­do­ğan Bor De­mir­ci­ler ve Oto Ta­mir­ci­le­ri Odası baş­kan­lı­ğı­na yeniden se­çil­di. Ger­çek­leş­ti­ri­len se­çim­ler­de Ethem Boz­do­ğan ve Ali Dur­kal listesi ya­rış­tı. Saat 11:00'de başlayan Ola­ğan Genel Ku­rul­da her iki baş­kan adayı da kısa bir ko­nuş­ma ger­çek­leş­tir­di. Her iki baş­kan adayı da bir­lik be­ra­ber­lik me­saj­la­rı ve­re­rek bir­lik­te günün anısına ha­tı­ra fo­toğ­ra­fı çek­tir­di. Se­çi­me oda üye­le­ri­nin büyük bir ço­ğun­lu­ğu­nun ka­tıl­dı­ğı göz­lem­len­di. Daha sonra ise ka­pa­lı ola­rak seçim ger­çek­leş­ti­ril­di. Seçim so­nu­cun­da oy­la­rın büyük bir ço­ğun­lu­ğu­nu alan Ethem Boz­do­ğan Bor De­mir­ci­ler ve Oto Ta­mir­ci­le­ri Odası baş­kan­lı­ğı­na yeniden seçilerek güven tazeledi. Seçim sonrasında kısa bir açıklama yapan Bozdoğan, kendisini ve yönetimini destekleyen üyelere teşekkür etti. Seçime katılım yüksek oldu. 205 Demirci ve Oto Tamirci Esnafının oy kullandığı seçimlerde, Ethem Bozdoğan 145 oy alırken, rakibi Ali Durkal ise 52 oy alabildi.   Seçim sonrasında kısa bir açıklama yapan Bozdoğan, kendisini ve yönetimini destekleyen üyelere teşekkür etti.   Bor Demirciler ve Oto Tamirciler Odası 06.01.2022 tarihinde yapılan seçimli genel kurulunda yüksek teveccüh ile şahsıma, yönetim ve denetim kurullarıma vermiş olduğunuz desteklerden dolayı bütün esnaf, sanatkarlarımıza, üyelerimize ve genel kurulumuza katılım sağlayan misafirlerimize teşekkür eder saygılar sunarım. Ethem Bozdoğan Nesob Başkan vekili Bor Demirciler & Tamirciler Odası Başkanı
Bor De­mir­ci­ler ve Oto Ta­mir­ci­le­ri Odası baş­kan­lı­ğı­na Ethem Boz­da­ğan yeniden se­çil­di.

Bor De­mir­ci­ler ve Oto Ta­mir­ci­l Bor Ahi Evran Mes­le­ki Eği­tim Mer­ke­zin­de 06.01.2022 tarihinde ya­pı­lan se­çim­ so­nu­cun­da Ethem Boz­do­ğan Bor De­mir­ci­ler ve Oto Ta­mir­ci­le­ri Odası baş­kan­lı­ğı­na yeniden se­çil­di.

Ger­çek­leş­ti­ri­len se­çim­ler­de Ethem Boz­do­ğan ve Ali Dur­kal listesi ya­rış­tı.

Saat 11:00'de başlayan Ola­ğan Genel Ku­rul­da her iki baş­kan adayı da kısa bir ko­nuş­ma ger­çek­leş­tir­di. Her iki baş­kan adayı da bir­lik be­ra­ber­lik me­saj­la­rı ve­re­rek bir­lik­te günün anısına ha­tı­ra fo­toğ­ra­fı çek­tir­di. Se­çi­me oda üye­le­ri­nin büyük bir ço­ğun­lu­ğu­nun ka­tıl­dı­ğı göz­lem­len­di. Daha sonra ise ka­pa­lı ola­rak seçim ger­çek­leş­ti­ril­di. Seçim so­nu­cun­da oy­la­rın büyük bir ço­ğun­lu­ğu­nu alan Ethem Boz­do­ğan Bor De­mir­ci­ler ve Oto Ta­mir­ci­le­ri Odası baş­kan­lı­ğı­na yeniden seçilerek güven tazeledi. Seçim sonrasında kısa bir açıklama yapan Bozdoğan, kendisini ve yönetimini destekleyen üyelere teşekkür etti.

Seçime katılım yüksek oldu. 205 Demirci ve Oto Tamirci Esnafının oy kullandığı seçimlerde, Ethem Bozdoğan 145 oy alırken, rakibi Ali Durkal ise 52 oy alabildi.

 

Seçim sonrasında kısa bir açıklama yapan Bozdoğan, kendisini ve yönetimini destekleyen üyelere teşekkür etti.

 

Bor Demirciler ve Oto Tamirciler Odası 06.01.2022 tarihinde yapılan seçimli genel kurulunda yüksek teveccüh ile şahsıma, yönetim ve denetim kurullarıma vermiş olduğunuz desteklerden dolayı bütün esnaf, sanatkarlarımıza, üyelerimize ve genel kurulumuza katılım sağlayan misafirlerimize teşekkür eder saygılar sunarım.

Ethem Bozdoğan
Nesob Başkan vekili
Bor Demirciler & Tamirciler Odası Başkanı

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve boradair.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.