Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Sağlık (İHA) - İhlas Haber Ajansı | Haber Girişi: 01.09.2021 - 00:51, Güncelleme: 01.09.2021 - 00:51

Bor'da Covit -19 Aşılama devam ediyor

 

Bor'da Covit -19 Aşılama devam ediyor

Eski be­le­di­ye bi­na­sı al­tın­da İlçe Sağ­lık Mü­dür­lü­ğü ta­ra­fın­dan açı­lan stant­ta 16 yaş ve üzeri va­tan­daş­la­ra 1, 2 ve 3'ncü doz aşı­lar ya­pı­lı­yor.
Si­no­vac ve Bi­oN­Tech aşı uy­gu­la­ma­sı ran­de­vu­suz ola­rak ya­pı­lı­yor. Konu hak­kın­da açık­la­ma­lar­da bu­lu­nan Bor İlçe Sağ­lık Mü­dü­rü Dr. İsmail Coş­kun, bütün va­tan­daş­la­rı aşı ol­ma­ya davet etti. Dr. Coş­kun; "İlçe­miz eski be­le­di­ye bi­na­sı al­tın­da Sağ­lık Mü­dür­lü­ğü­müz ta­ra­fın­dan açı­lan stantta 16 yaş ve üzeri va­tan­daş­la­rım­zıa bi­rin­ci, ikin­ci ve üçün­cü doz si­no­vac ve Bi­noN­Tech aşı uy­gu­la­ma­sı ran­de­vu­suz ola­rak yeni ek­le­nen yaş grup­la­rıy­la devam et­mek­te­dir. Aşı­nı­zı yap­tır­mak hem ken­di­ni­zin hem de top­lu­mun sağ­lı­ğı­nı ko­ru­mak adına bir va­tan­daş­lık gö­re­vi­dir. Aşı­sı­nı yap­tır­ma­mış tüm va­tan­daş­la­rı­mı­zı ge­rek­li has­sa­si­ye­ti gös­ter­me­si önem­le rica olu­nur." dedi.
Eski be­le­di­ye bi­na­sı al­tın­da İlçe Sağ­lık Mü­dür­lü­ğü ta­ra­fın­dan açı­lan stant­ta 16 yaş ve üzeri va­tan­daş­la­ra 1, 2 ve 3'ncü doz aşı­lar ya­pı­lı­yor.

Si­no­vac ve Bi­oN­Tech aşı uy­gu­la­ma­sı ran­de­vu­suz ola­rak ya­pı­lı­yor.
Konu hak­kın­da açık­la­ma­lar­da bu­lu­nan Bor İlçe Sağ­lık Mü­dü­rü Dr. İsmail Coş­kun, bütün va­tan­daş­la­rı aşı ol­ma­ya davet etti. Dr. Coş­kun; "İlçe­miz eski be­le­di­ye bi­na­sı al­tın­da Sağ­lık Mü­dür­lü­ğü­müz ta­ra­fın­dan açı­lan stantta 16 yaş ve üzeri va­tan­daş­la­rım­zıa bi­rin­ci, ikin­ci ve üçün­cü doz si­no­vac ve Bi­noN­Tech aşı uy­gu­la­ma­sı ran­de­vu­suz ola­rak yeni ek­le­nen yaş grup­la­rıy­la devam et­mek­te­dir. Aşı­nı­zı yap­tır­mak hem ken­di­ni­zin hem de top­lu­mun sağ­lı­ğı­nı ko­ru­mak adına bir va­tan­daş­lık gö­re­vi­dir. Aşı­sı­nı yap­tır­ma­mış tüm va­tan­daş­la­rı­mı­zı ge­rek­li has­sa­si­ye­ti gös­ter­me­si önem­le rica olu­nur." dedi.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve boradair.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.